96% Quiz APK

96% Quiz
20comments
70,151views
Free   
1.0.30
40.44 MB
96% Quiz screenshot 196% Quiz screenshot 296% Quiz screenshot 396% Quiz screenshot 496% Quiz screenshot 596% Quiz screenshot 696% Quiz screenshot 796% Quiz screenshot 896% Quiz screenshot 996% Quiz screenshot 1096% Quiz screenshot 1196% Quiz screenshot 1296% Quiz screenshot 13
96% po polsku to quiz zawierający ciekawe zagadki i pytania, na które musisz znaleźć odpowiedź.
Nie zawsze będzie to łatwe, gdyż ankietowani nieraz odpowiadali w zaskakujący sposób, sprawiając, że gra jest wymagająca i trudna.

Nasz kwiz zawiera pytania z wielu kategorii (geografia, biologia, historia, język polski, matematyka, nowinki, świat seriali i filmów, jedzenie, marki i rodzaje samochodów i wiele innych).
Ta ciekawa gra nie wymaga dostępu online.

Szukasz gry do pracy, szkoły? Na nudne wieczory?
Przed wami najpopularniejsza bezpłatna gra ostatnich miesięcy - 96% po polsku. Jest to idealna gra rodzinna, zarówno dla dziewczyn jak i chłopaków, dorosłych oraz dzieci, czy całej familii.

96% to kwiz wzorowanym na polskich teleturniejach: jeden z dziesięciu, milionerzy, krzyżówka, szkolne gry, trudne sprawy;)

Odpowiedzi są równie różnorodne jak pytania, poza standardowym prawda czy fałsz, tak czy nie, mamy też inne możliwości. Simplicity - fajne gry na nudę! 96% after Polish is a quiz containing interesting riddles and questions that you need to find the answer.
It is not always easy, because sometimes the respondents' answers in a surprising way, making the game is challenging and difficult.
 
Our quiz contains questions with multiple categories (geography, biology, history, Polish, mathematics, news, world series and movies, food brands and types of cars and many others).
This interesting game does not require online access.

You are looking for a game to work, school? Boring evenings?
Before you the most popular free game last month - 96% in Polish. It is an ideal family game for both girls and boys, adults and children, or the whole family.

96% are modeled on Polish quiz game shows: one of ten millionaires, crossword, school play, hard case;)

The answers are as varied as the questions, beyond the standard true or false, yes or no, we have other options. Simplicity - cool games for boredom!

96% Quiz APK reviews


Login to post your reviews
Aleksander Styła review Aleksander Styła
Powiem wprost. Chujowe
Paulina Balcerkiewicz review Paulina Balcerkiewicz
Super!
Dawid Kochan review Dawid Kochan
Familiada
Tendencje pytania, kiepski algorytm porównania odpowiedzi.
Mateusz Kraszewski review Mateusz Kraszewski
Fajna
Jednak masa tu bezsensownych skojarzeń
Oliwia Skotniczna review Oliwia Skotniczna
Wow!!
Świetna, bardzo wciągaa
Marcin Stosio review Marcin Stosio
HTC One
Really fine
Maciej Jakubiak review Maciej Jakubiak
Nice game
Good game for a longer period in the toilet
Mateusz Wojtkiewicz review Mateusz Wojtkiewicz
Fajne
Szkoda tylko, że za kazdym razem trzeba zaliczyc lvl na.. 96% zanim przejdzie sie dalej co jest frustrujace i zmusza do kupowania podpowiedzi za prawdziwe pieniądze!
Dupakotaaaaaaa review Dupakotaaaaaaa
Irytujaca
Doszłam do 34 poziomu i więcej nie dam rady uzerac się z tą grą, która w porównaniu do zgadnij co to, to kompletny nie wypal. Zamiast się zrelaksować to tylko bardziej się wkurzalam . Domyślam się ze ciężko jest stworzyć taką grę z tyloma pytaniami ale to lepiej wcale jej nie tworzyć. Czasem brak najbardziej oczywistych odpowiedzi a wzamian za to są takie których nigdy bym nie wymyslila. Słowa muszą być napisane poprawnie co do jednej literki żeby w ogóle system przyjął odpowiedz. Masa błędów do wyliczenia!
Sandra Cuper review Sandra Cuper
Za dużo reklam, niektóre odpowiedzi są bez sensu - poziom ankietowanych z Familiady.
Maria Rybakowska review Maria Rybakowska
Najlepsza gra
Marta Frac review Marta Frac
Trzeba jeszcze troszkę dopracowac
W porównaniu do angielskiej wersji wypada niestety gorzej. Trzeba dokładnie napisać słowo, o które chodziło autorom, co potrafi być w końcu bardzo uciążliwe i przez co marnujemy "pieniądze". Gdyby nie to to gra byłaby idealna! Wciągająca i zmuszająca do myślenia :)
Szafka Domowa review Szafka Domowa
.
Moze byc 2/10
Sandriejkov C review Sandriejkov C
Za dużo reklam, niektóre odpowiedzi są bez sensu - poziom ankietowanych z Familiady.
Joanna Gąd review Joanna Gąd
Super kategorie. Najbardziej wkurzajace jest to, ze czasem akceptowana jest odpowiedz `samochod` zamiast `straz pozarna`, a kilka pytan pozniej juz nie ma akceptacji dla `pomarancza` zamiast `pomarancze`