96% Quiz APK

96% Quiz
26comments
75,337views
Free   
2.0.10
39.05 MB
96% Quiz screenshot 196% Quiz screenshot 296% Quiz screenshot 396% Quiz screenshot 496% Quiz screenshot 596% Quiz screenshot 696% Quiz screenshot 796% Quiz screenshot 896% Quiz screenshot 996% Quiz screenshot 1096% Quiz screenshot 1196% Quiz screenshot 1296% Quiz screenshot 1396% Quiz screenshot 1496% Quiz screenshot 15
Szukasz wciągającej gry na chwile nudy lub czekania? Zagraj w 96% Quiz, najpopularniejszą bezpłatną grę ostatnich miesięcy.

96% Quiz to gra na pytania i odpowiedzi z wielu bardzo różnorodnych kategorii. Oprócz klasyków typu geografia, biologia i historia odpowiadasz na pytania z takich dziedzin jak jedzenie, seriale, marki samochodów czy plotki. To nie wszystko!

96% Quiz to zbiór ponad 500 zagadek, na które odpowiedzi udzielili ankietowani. Czy uda Ci się zgadnąć jaka odpowiedź jest prawidłowa? Możesz być zaskoczony. Ankietowani często odpowiadali w nieoczywisty sposób, dlatego 96% Quiz potrafi być trudny i wymagający!

Zagraj w 96% Quiz – familijną grę dla wszystkich: dziewczyn, chłopaków, dorosłych i dzieci wzorowaną na hitach polskich teleturniejów takich jak „Familiada”, „Jeden z dziesięciu” czy „Milionerzy”. Odpowiedz na setki niebanalnych pytań za pomocą całej gamy odpowiedzi typu tak lub nie, prawda czy fałsz i innych. You are looking for addictive game for moments of boredom or waiting? Play Quiz 96%, the most popular free game in recent months.

96% Quiz is a game of questions and answers with a number of very diverse categories. In addition to the classic type of geography, biology and history answer questions in such fields as food, series, car brand or rumors. It's not everything!

96% Quiz a collection of over 500 puzzles which answers were provided by the respondents. Can you guess what the answer is correct? You may be surprised. The respondents' answers often in the obvious way, which is why 96% Quiz can be difficult and demanding!

Play 96% Quiz - Family game for everyone: girls, boys, adults and children hits modeled on Polish game shows like "Family Feud," "One of the ten" or "Millionaire." Reply to hundreds of original questions using a whole range of responses like yes or no, true or false, and others.

96% Quiz APK reviews


Login to post your reviews
 review
I like this game.
Bart B review Bart B
Fajne
Szafka review Szafka
.
Moze byc 2/10
Aleksander Styła review Aleksander Styła
Powiem wprost. Chujowe
Paulina Balcerkiewicz review Paulina Balcerkiewicz
Super!
Dawid Kochan review Dawid Kochan
Familiada
Tendencje pytania, kiepski algorytm porównania odpowiedzi.
Mateusz Kraszewski review Mateusz Kraszewski
Fajna
Jednak masa tu bezsensownych skojarzeń
Oliwia Skotniczna review Oliwia Skotniczna
Wow!!
Świetna, bardzo wciągaa
Marcin Stosio review Marcin Stosio
HTC One
Really fine
Maciej Jakubiak review Maciej Jakubiak
Nice game
Good game for a longer period in the toilet
Mateusz Wojtkiewicz review Mateusz Wojtkiewicz
Fajne
Szkoda tylko, że za kazdym razem trzeba zaliczyc lvl na.. 96% zanim przejdzie sie dalej co jest frustrujace i zmusza do kupowania podpowiedzi za prawdziwe pieniądze!
Dupakotaaaaaaa review Dupakotaaaaaaa
Irytujaca
Doszłam do 34 poziomu i więcej nie dam rady uzerac się z tą grą, która w porównaniu do zgadnij co to, to kompletny nie wypal. Zamiast się zrelaksować to tylko bardziej się wkurzalam . Domyślam się ze ciężko jest stworzyć taką grę z tyloma pytaniami ale to lepiej wcale jej nie tworzyć. Czasem brak najbardziej oczywistych odpowiedzi a wzamian za to są takie których nigdy bym nie wymyslila. Słowa muszą być napisane poprawnie co do jednej literki żeby w ogóle system przyjął odpowiedz. Masa błędów do wyliczenia!
Sandra Cuper review Sandra Cuper
Za dużo reklam, niektóre odpowiedzi są bez sensu - poziom ankietowanych z Familiady.
Mikołaj Kordalewski review Mikołaj Kordalewski
Klawiatura nie rejestruje dotknięć przy szybkim wpisywaniu. Proponuję po prostu zmienić na klawiaturę systemową telefonu. Oprócz tego, nie "wchodzą" słowa, które powinny. Przykład A: na zdjęciu jest śmigłowiec, ale nie wchodzi. Musi być helikopter. Bzdura. Przykład B: bez czego nie upieczemy ciasta? Bez jaj? Nie, musi być "jajek".
Anna Miaczkowska review Anna Miaczkowska
Poprzednia wersja była dużo lepsza, po nowej aktualizacji klawiatura nie reaguje na każde kliknięcie. Następnym błędem który razi to brak przerw między słowami w podpowiedziach. W świecie 5 nie wyświetla się obraz. Potrzebna potężna aktualizacja żeby wszystko naprawić. Powinniście nazwać to wersją beta, z taką ilością błędów obniżanie sobie statystyki.