OkeyBiziz.Com - Online Okey Oyna icon

OkeyBiziz.Com - Online Okey Oyna

1.0.7 · Okey Uygulamaları

Join us now to play mobile okey for free! Let's play together


Download (1.12 MB)

OkeyBiziz.Com - Online Okey Oyna APK latest version info

Offers Free
Version 1.0.7
Rating
★★★★★
★★★★★
(3.33/5)
Updated
Developer Okey Uygulamaları
Category Games, Board
ID com.okeybiziz.okeyapp
Requirements 5.0 and up
Installed7.7K+

OkeyBiziz.Com - Online Okey Oyna 1.0.7 APK description

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar bir çoğu yönden bizlere kolaylıklar sağlamıştır. İnternet üzerinde vakit geçirirken en çok tercih ettiğimiz oyunlar arasında yerini alan okey oyunu artık yeni nesil okey sistemi sayesinde nerede olursanız olun farketmeksizin mobil okey seçeneği ile kolayca oynanabilmektedir.

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan ücretsiz şekilde üye olarak mobil uygulamamız sayesinde isterseniz evinizdeyken, isterseniz de gezintide veya yatağınızda uzanırken rahatınızı hiç bozmadan istediğiniz an rahatça oyunlar oynayın. Mobil Okey Uygulamamız sayesinde Klasik Okey, Mobil Okey Oynama imkanına sahip olacaksınız.

OkeyBiziz.Com - Online Okey Oyna poster
OkeyBiziz.Com - Online Okey Oyna latest version

Tüm akıllı mobil cihazlardan rahatça erişim sağlayabilecek 2 kişilik ve 4 kişilik oyun seçenekleri ile hızlıca oyunlar oynayabileceğiniz, yüzlerce oyuncunun sizleri beklediği okey sitesinde hemen yerlerinizi almaya ne dersiniz? Ülkemizin farklı şehirlerinden gerçek oyuncularla bir araya gelerek oyunlar oynayabileceğiniz ve aynı zamanda sohbetler edebileceğiniz, yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz okey sitesi. Kendinize özel profil oluşturarak profilinizi düzenleyebilir, bedava oyunlar oynayabilirsiniz.

Üye olarak vakit kaybetmek istemiyorum diyorsanız. Misafir giriş bölümünü kullanarak okey salonlarımıza bağlanarak, oyun masalarını ve lobi sohbetini inceleyerek eğlenceli anlara ortak olabilirsiniz. Ardından yeni nesil oyun sistemimizde yerinizi almak istiyorsanız, kolayca üyelik işlemi sağlayarak oyuncularımız ile bir araya gelerek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Türkiye’nin her ilinden oyuncuların bir araya geldiği lobide insanların birbirleri ile sohbetler ettiği, oyunlar oynadığı ve eğlenceli zamanlar geçirdiği mobil okey sitesine hemen katılın.
Show more ↓
Download (1.12 MB)

Latest change log:

Yeni Sürüm

Other version

Version Arch OS Updated
1.0.7 (4 variants) Bundles Universial Android 5.0+ 2021-06-23 (1 month ago)