Passo APK

Passo
11comments
1,771views
Passo screenshot 1Passo screenshot 2Passo screenshot 3Passo screenshot 4
Maça gitmek artık çok daha kolay!

Passo uygulaması ile dakikalar içerisinde Passolig Kart başvurunu yapabilir, maç biletini kart başvurunu bitirir bitirmez alabilirsin.

Maça gitmeyeceksen biletini ya da kombineni başka bir Passolig Kart sahibine ücret ödemeden transfer edebilirsin.

Passolig Kartının e-bilet kullanım süresini uygulamadan takip ederek yenileyebilir ve farklı bir banka kartını kullanarak Passolig Kartına para yükleyebilirsin.

Fikstür bölümünden Passolig’in geçerli olduğu Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig’in güncel sezonundaki tüm maçları görebilir ve ilgini çeken maçları takip ederek biletleri satışa çıktığında bildirim alabilirsin. Spades is now much easier to go!

Passo application can do Passolig card applications in minutes with, and finish his match ticket application can take the card can not be done.

Match tickets will not go, or you can combine the transfer of charge with another Passolig card.

Passolig Card can renew the application by following the e-ticket usage time and using the money to a different bank card you can download Passolig card.

Fixture is available from the department's Passolig Sports Toto Super League 1 and League can see all the matches in the league the current season and match tickets to follow that interest you receive notification when going on sale.

Passo APK reviews


Login to post your reviews
 review
Passolig'e hayır !
Ozgur Kocak review Ozgur Kocak
mac bileti almaya calisana kadar duzgun calisti bilgileri kabul etti ve herseyi gorebiliyordum. bilet almaya calisirken kart bilgilerini kabul etmedi simdide app bilgileriniz yanlis diyor. anlamadim ne istir.
Erman Çelik review Erman Çelik
Transfer butonunu göremiyorum. Ne webte ne appte . Android 4.4.4 rezil olmş uygulama. Passolige para ödeyrz yetmyr bi de tel mi değiştirelim.
Haluk Enginar review Haluk Enginar
Nougat surumu barkod cikarmiyor!!! Maca giris nanay!!!
Utkan Dora Öncül review Utkan Dora Öncül
Bu uygulamanin sadece maç öncesi çalışması gerekirken error verdi maça tatsız tatsız girmek zorunda kaldim. Para almakta çok iyi olan bu uygulama size hiçbir fayda saglamiyor.
Kadri Dogac review Kadri Dogac
Kapida 1 saat bekledik calismiyor.
Şevket Berat Kopuz review Şevket Berat Kopuz
Nihayet! Uzun zamandır bunu bekliyordum tarayıcıdan girmek eziyet olmuştu
Hayrettin Katipoglu review Hayrettin Katipoglu
Maça gireceğiz uygulama çalışmıyor..
Kaan Batum review Kaan Batum
passolige hayır!
 review
Its not opening
Salih Çakır review Salih Çakır
Rezalet