Yapı Kredi Mobile APK

Yapı Kredi Mobile
168comments
956,492views
Yapı Kredi Mobile screenshot 1Yapı Kredi Mobile screenshot 2Yapı Kredi Mobile screenshot 3Yapı Kredi Mobile screenshot 4Yapı Kredi Mobile screenshot 5Yapı Kredi Mobile screenshot 6Yapı Kredi Mobile screenshot 7
Your health is precious to us! We stand next to you with our technologies in these days that we need to live without contact.

You can make your banking transactions easily and securely from Yapı Kredi Mobile.

• Deposit / Withdraw cash via QR code without touching ATM.
• Make payment via QR code at POS without using your card.
• Make in-car payment without getting off your car at Opet stations.

#StayHealthy with technologies of Yapı Kredi Mobile

Yapı Kredi Mobile provides you faster transactions and easy asset management. Plus we continuously enhance our banking services with brand new features.
Yapı Kredi Mobile is now serving both our Retail and Corporate customers. All retail and corporate customers will be able to perform their financial transactions from anywhere they want with a single application.

You can login to Yapı Kredi Mobile by defining your eyes thanks to Eyeprint-ID feature. You can define your Eyeprint-ID description in the "Eyeprint-ID Activation" step under the "Settings" menu. With Yapı Kredi Mobile, you can quickly view your retail & corporate accounts and credit cards on homepage. With the advanced search feature, you can easily access the transactions you want to perform. You can also withdraw money quickly via QR code without touching the ATM if you are individual user.

We kindly remind you that you can login to Yapı Kredi Retail & Corporate Mobile with your current password. If you are individual user, you can also create a new password from Get Password / I Forgot My Password menu.

We continue to improve our applications in line with your valuable opinions and suggestions. You are always welcome to send your feedback via www.facebook.com/YapiKredi, www.twitter.com/yapikredihizmet and http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/

List all version of Yapı Kredi Mobile


Yapı Kredi Mobile APK reviews


Login to post your reviews
Barış Durgun review Barış Durgun
Very good app. Great design and patterns. It's also quite fast and not annoying me while loading the data. I recommend.
selen çakır review selen çakır
Yapı kredi internet şubesini de çok beğeniyorum. Mobil şube kullanımı da süper kolay ve pratik olmuş. Yaratıcılarına teşekkürler .
Koray review Koray
Günlerdir "General Server Error: (503)" hatasını veriyor. Giriş yapma dahil herhangi bir işlev kullanılamaz durumda. Geri bildirimlerde de belirtilmiş bu hususa hâlâ müdahil olmadığınız için 1 yıldız veriyorum.
altuğ kaya review altuğ kaya
SMS bildirimleri gecikiyor/gelmiyor. Acik uygulamalari gordugumuz ekranda butun bankacilik bilgileri gozukuyor. O sayfa da bilgilerin gizliligini gorsel olarak korunmasi onemli. DeutscheBank'in uygulamasinin incelenmesini tavsiye ederim
Derya Özel review Derya Özel
An itibariyle acilmayan, sunucu hatasi veren ama 115 mb alan kaplayan uygulama. Guncellemeden once zaten calisiyordu. Ne yaptiniz simdi?
Ahmad Merhi review Ahmad Merhi
Easily pay my bills and transfer money from accounts. No problems with it so far. Does the job well. I just wish they allowed for fingerprint security also. Good app.
Cem Yilmaz review Cem Yilmaz
Çok kullanışlı ve gereken işlemleri hızlıca gerçekleştirmek için ideal! Sunulan teknoloji ve işlemler diğer bankaların uygulamalarına bakarak üst seviyede. Hiç sorun yaşamadım ve umuyorum yaşamam :))
Samet Akalan review Samet Akalan
UI/UX gayet güzel. Fakettiğim bir sorun şu ki IBAN ile para transferinde IBAN girilirken klavye her bir rakam girişinden sonra numeric klavyede kalmayıp harf klavyesine geçiyor, birkaç yıldır devam eden bir hata.
N Ozkan review N Ozkan
Telefonu İngilizce kullanıyorum. Uygulamayı Türkçe kullanmak istediğim zaman yarı İngilizce yarı Türkçe kalıyor. Bunun düzeltilmesi lazim. Ayrıca sadece giriş yapmadan önce dil ayarı yapılabiliyor. Ayarlar bölümüne de dil seçeneği konulmali. Edit: Dil sorunu hala cozulmedi.
Hans-Joachim Fandrich review Hans-Joachim Fandrich
quick guidance through all what I need. Unfortunate no SWIFT transfers through this app!
Fatih Tandoğan review Fatih Tandoğan
Daha önce tasarımın kötü olduğu fikrimdeydim ancak şuan güzel olmuş şimdi 5 yıldız.
A Google User review A Google User
Kurumsal bankacılık kısmı çok kötü. İnternet şubesinde yapabildiğim birçok işlem bunda yok. Daha kırk fırın ekmek yemeleri lazım. Ingbank'ın uygulaması buna 5 basar..
Behiç Gençoğlu review Behiç Gençoğlu
Yeni güncelleme ilk falso kullanıcı çıkışı yok, kayıtlı kullanıcı dışından başka hesaba giremiyorum. Kredi kartlarında worldpuan bilgisi adeta gizli bir yere alınmış bulamayalım diye. Sanal kartı bulmak ve limit güncellemesi yapmak da oldukça zorlaşmış. TCKN ve şifre girişlerinde tam klavye açması da bu devirde ve bu kadar güncelleme sonrası akıl alır gibi değil. Göz-ID ile girişi de henüz desteklemiyormuş... 65MB güncelleme de cabası, tam bir kota düşmanı. 4 yıldız oldu 2 yıldız maalesef... Eski sürüm çok daha fonksiyoneldi.
Cahit Erdogan review Cahit Erdogan
???
Kystr Logan review Kystr Logan
vadesiz hesaptan yatırım hesabına havale seçeneği mevcut değil.